Firma Cosmic powstała w 1985 roku w Barcelonie jako rodzinna firma produkująca eleganckie akcesoria łazienkowe wysokiej jakości. Jej misją było od samego początku projektowanie akcesoriów wyróżniających się nieszablonowym designem i innowacyjnymi rozwiązaniami funkcjonalnymi. Z biegiem czasu Cosmic stał się marką referencyjną nie tylko w przypadku akcesoriów, ale także nowoczesnych mebli łazienkowych. Do gwałtownego wzrostu firmy doszło z chwilą połączenia z Grupą Roca. Ugruntowało to wiodącą pozycję firmy w europejskiej branży mebli łazienkowych i akcesoriów wolnostojących.

Szczególne miejsce w ofercie firmy Cosmic stanowi linia produktów Bath+. Jest to linia produktów o doskonale wyważonym designie i jakości skierowana do szerokiej grupy odbiorców. Swoją popularność kolekcja zyskała dzięki bogatej ofercie modnych akcesoriów łazienkowych oraz przystępnych cenowo mebli.

W 2009 r. Cosmic przejął firmę Pomd’or, stając się wiodącą marką luksusową w swojej branży. Obecnie firma opiera się na projektantach, którzy budują markę wprowadzając innowacyjne, ponadczasowe rozwiązania z wykorzystaniem procesów i materiałów, rzadko stosowanych wcześniej w branży wyposażenia łazienek. Gromadzona od lat wiedza pozwoliła designerom firmy Cosmic na tworzenie akcesoriów łazienkowych oraz mebli wyróżniających się na rynku się̨ pod względem wzornictwa i precyzji wykonania.

Pokaż sidebar
Close