Barcelona, rok 1974 – producent szklanych komponentów w branży optycznej, firma Pomd’or, rozpoczęła swoją działalność. Z biegiem czasu rozszerzyła ona swoją ofertę o szkło dekoracyjne. Łącząc szkło i metal, w połowie lat osiemdziesiątych, stworzona została pierwsza kolekcja akcesoriów łazienkowych, co zapoczątkowało dalszą specjalizację w tym kierunku. Dziesięć lat później, wraz z wprowadzeniem kolekcji Kubic, nastąpił znaczący rozwój firmy w kraju i za granicą. Od 2009 roku marka Pomd’or jest częścią Industias Cosmic S.A.

Pomd’or jest obecnie wiodącą hiszpańską marką oferującą produkty łazienkowe w segmencie premium. Do ich produkcji wykorzystywane są starannie dobrane, najwyższej jakości materiały oraz wiedza i długoletnie doświadczenie w produkcji przemysłowej. Troska o każdy detal pozwala osiągnąć efekt końcowy charakteryzujący się doskonałą precyzję wykonania i jednocześnie budzący emocje właściwe tradycyjnemu rzemiosłu.

Reinterpretowanie klasycznych wzorów w duchu naszych czasów stanowi wyzwanie, któremu Pomd’or stawia z sukcesem czoło proponując swoje nowe kolekcje. Możliwe jest to dzięki współpracy z wybitnymi projektantami a także poprzez wykorzystanie produktów innych uznanych marek.

Pokaż sidebar