Długoletnie doświadczenie i badania laboratoryjne pozwoliły firmie Aquaform na zaprojektowanie systemów natryskowych wyróżniających się nowatorskimi rozwiązaniami technicznymi i nierzadko większą powierzchnią deszczownicy prysznicowej niż w konkurencyjnych firmach. Produkty te znalazły zastosowanie w wielu obiektach wellness & spa, a także u odbiorców indywidualnych poszukujących luksusowego wyposażenia do swojej łazienki lub prywatnej strefy spa oraz ceniących sobie dobroczynny wpływ terapii wodnej.

Deszczownice Aquaform wyróżniają się minimalistycznym wzornictwem i dają możliwość wykorzystania różnych strumieni wypływu wody, chromoterapii i aromaterapii. Wielkość kołnierza dookoła powierzchni natryskowej została ograniczona do niezbędnego minimum. Szeroka gama produktów dostępna jest w różnych wykończeniach kolorystycznych, a poszczególne natryski, jak i całe systemy mogą być zaprojektowane stosownie do indywidualnych potrzeb klientów. Wybrane modele umożliwiają korzystanie z natrysku w pozycji leżącej z predefiniowaną wcześniej funkcją masażu wodnego, tzw. „horizontal shower”. Produkty Aquaform pozwalają także na tworzenie innych nietypowych rozwiązań takich jak ścieżki Kneippa. Ta forma wodnej terapii umożliwia odbywanie leczniczych spacerów z natryskiem wodnym o zmiennej temperaturze.

Dzięki modularności poszczególnych elementów składowych łatwe stało się budowanie zindywidualizowanych układów deszczowni o różnych funkcjach. Uzupełnieniem oferty są systemy sterowania występujące w wersji elektronicznej i mechanicznej z możliwością wcześniejszego zaprogramowania rodzaju strumienia wody, jej temperatury, czasu wypływu i koloru oświetlenia. Wszystkie komponenty są projektowane i produkowane we Włoszech, a znak „made in Italy” daje gwarancję jakości i wyjątkowego wzornictwa.

Wyświetlanie jednego wyniku

Pokaż sidebar